Zabudowa altany, Majdan

Szczegóły realizacji

Data: 12 października, 2023

Kategoria: ALUMINIUM PIONOWE

Miejscowość: Majdan

Malowanie: malowanie proszkowe RAL

Rama: aluminum

Ilość zestawów uchwytów:14 kompletów w kolorze antracyt

Stylowa pergola z klasą.

Jesteśmy pod wrażeniem efektu, jaki udało się osiągnąć w tej realizacji w Majdanie. Pionowy montaż lameli aluminiowych w pergoli naszych klientów dodał całości niezaprzeczalnego sznytu!

Świetnie zadziałało tu połączenie prostej i eleganckiej bryły pergoli, kamiennej podłogi, nowoczesnych mebli i miękkich zasłon. Całość uzupełniają donice z zielenią. Pergola doskonale wpisuje się w charakter otaczającego ją ogrodu. Prawdziwy zewnętrzny salon. Lekki, przewiewny, oryginalny.

Chłodna kolorystyka od antracytu, przez odcienie szarości po biel pięknie kontrastuje z bujną zielenią i kolorowymi plamami kwitnących roślin w ogrodzie.

Altana ogrodowa na długie lata.

Zabudowa z lameli aluminiowych osłoniła przestrzeń od nadmiaru południowego słońca i podmuchów wiatru, rozpędzającego się na sąsiedniej działce. W połączeniu z zadaszeniem i zasłonami tworzy skuteczną barierę przeciw zmiennym warunkom pogodowym. Można z niej korzystać zarówno w upalne dni, jak i w deszczowe lub wietrzne.

Aluminiowe lamele są wyjątkowo odporne na wilgoć, temperaturę i upływ czasu. Nie wymagają zabezpieczania na zimę czy konserwacji.

Malowanie proszkowe zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Kolor nie blaknie na słońcu.

Aluminium nie rdzewieje i nie zmienia geometrii.

Wyglądają jak milion dolarów, choć wcale tyle nie kosztują.

To inwestycja na długie lata. Raz a dobrze!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się! +48 530 336 595
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!