O nas

POMYSŁ NA BIZNES, KTÓRY ZRODZIŁ SIĘ Z POTRZEBY

Polski producent uchwytów do żaluzji tarasowych OpenUpSystem

Zabudowa tarasu żaluzjami zewnętrznymi zachwyciła nas prostotą i skutecznością. Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby nam osłonić się od słońca, deszczu i wiatru. Nie chcieliśmy jednak zamknąć się na możliwość korzystania uroków przydomowego tarasu w pogodnie dni. W ten sposób odkryliśmy ruchome żaluzje tarasowe.

Na rynku znaleźliśmy kilka systemów umożliwiających skonstruowanie ruchomych żaluzji zewnętrznych z drewna. Jednak żadne nie spełniało w 100 proc. naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy opracować własny produkt – uchwyty OpenUpSystem.

Dziś, jako polski producent uchwytów OpenUpSystem dostarczamy niezbędne elementy konstrukcyjne do zabudowy altan, tarasów, wiat i balkonów dla amatorów majsterkowania i profesjonalnych firm budowlanych.

Dlaczego warto wybrać uchwyty od polskiego producenta?

Kupując uchwyty od polskiego producenta masz pewność, że produkt dojdzie na czas, będzie w atrakcyjnej cenie, i wysokiej jakości. Oferujemy uchwyty do żaluzji tarasowych aż w pięciu kolorach. Od poniedziałku do piątku służymy naszą wiedzą i doświadczeniem odpowiadając na pytania Klientów. Oferujemy bezpłatnie materiały instruktażowe dostępne na stronach produktu. Dlaczego ruchome żaluzje zewnętrzne cieszą się takim powodzeniem?Powodów jest kilka:

-dobry design rozumiany jako połączenie prawdziwej użyteczności ze skandynawską estetyką;
-przystępna cena;
-materiał wysokiej jakości – aluminium i polskie drewno pozyskane od lokalnych dostawców;
-prosta konstrukcja.

Dlaczego ruchome żaluzje zewnętrzne cieszą się takim powodzeniem?

Powodów jest kilka:

-dobry design rozumiany jako połączenie prawdziwej użyteczności ze skandynawską estetyką;
-przystępna cena;
-materiał wysokiej jakości – aluminium i polskie drewno pozyskane od lokalnych dostawców;
-prosta konstrukcja.

Czy zabudowa tarasu żaluzjami tarasowymi to dobry pomysł?

Nam się spodobał na tyle, by takie rozwiązanie zaproponować naszym Klientom. 

Dziś uchwyty OpenUpSystem i oparte na nich zestawy wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy sami chcą osłonić taras, balkon bądź altanę.

Dla kogo przeznaczony jest taki produkt, jak uchwyty OpenUpSystem?

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Nasze uchwyty i gotowe zestawy do zabudowy tarasów są wykorzystywane na wiele sposobów. Trafiają  na przydomowe działki, których właściciele szukają sposobu na zabudowę altany. Osłaniają tarasy w apartamentach, których mieszkańcy cenią sobie prywatność. Przesuwne ściany panelowe z żaluzji montowane są w salonach ogrodowych, tarasach okazałych willi, ogrodach.
Liczy się inwencja twórcza Klientów. Żeby przekonać się, co można zrobić z uchwytów OpenUpSystem połączonych z deseczkami, zapraszam na nasze media społecznościowe lub do galerii naszych realizacji.

Jak dbać o ruchome żaluzje tarasowe?

O ruchome deseczki dokładnie tak samo, jak o taras: regularnie czyścić, impregnować i używać zgodnie ze wskazaniami. Uchwyty – używając zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowe informacje, dostępne są na naszym blogu.

Jaki rodzaj materiału najlepiej nadaje się do zabudowy?

To pytanie o gusta, a o gustach się nie dyskutuje. I drewno i aluminium mają swoje plusy i minusy, o których pisaliśmy na blogu. Z mojego punktu widzenia najważniejsze jest, by drewno, które będzie pracować w uchwytach, było odpowiednio wysuszone, przycięte, zabezpieczone. Ważne jest też, by nie było nadmiernie przeciążane. Aluminiowe lamele odpowiedniej długości. Reszta to kwestia estetyki.

Chcemy poprawić jakość Twojego życia.

Mówią o nas

Poznaj opinie o naszej firmie

  • Dzięki Otwierane.pl nasz taras zmienił się w przytulny, zewnętrzny salon. Wreszcie mamy miejsce, w którym możemy spędzać czas na dworzu, bez względu na porę dnia i pogodę.
  • Złożenie żaluzji okazało się prostsze niż myślałem, że będzie. Pomalowanie było większym wyzwaniem, ale dzięki waszej podpowiedzi, jak możemy to zrobić, poszło zadziwiająco sprawnie.
  • Podziwiam determinację ekipy montażowej. Mimo deszczu udało się jej zbudować altanę. Dzięki wam jesteśmy w pełni gotowi na sezon imprez ogrodowych.
  • Bałam się, że zabudowa zabierze mi przyjemność z przebywania na balkonie, na otwartej przestrzeni. Wręcz przeciwnie: teraz przewiew i słoneczko mam dokładnie wtedy, kiedy mam na to ochotę. A jak nie mam, to się zamykam.
  • Mega rozwiązanie! Nasza pergola zyskała nowy charakter – wygląda bardzo elegancko. Ale najważniejsze, że obrotowe deseczki pozwoliły nam wreszcie dyskretnie odciąć się od sąsiadów.

Proste zasady

Nie utrudniamy. Gwarantujemy przyjazną obsługę: prosty formularz, jasne komunikaty, realne terminy.

Pełna kultura

Możesz być pewien, że zostawimy po sobie porządek i nie nadużywamy cierpliwości sąsiadów. Działamy szybko i skutecznie.

Zgrana ekipa

Jesteśmy młodą firmą, ale z doświadczonymi pracownikami. Powierzając nam wykonanie zabudowy masz pewność, że zrealizujemy Twój projekt na czas.

Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!