Pomysł na biznes, który zrodził się z potrzeby

Zabudowa tarasu żaluzjami zewnętrznymi

Zabudowa tarasu żaluzjami zewnętrznymi zachwyciła nas prostotą i skutecznością. Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby nam osłonić się od słońca, deszczu i wiatru. Nie chcieliśmy jednak zamknąć się na możliwość korzystania uroków przydomowego tarasu w pogodnie dni. W ten sposób odkryliśmy ruchome żaluzje tarasowe.

Na rynku znaleźliśmy kilka systemów umożliwiających skonstruowanie ruchomych żaluzji zewnętrznych z drewna. Jednak żadne nie spełniało w 100 proc. naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy opracować własny produkt – uchwyty OpenUpSystem.

Dziś dostarczamy niezbędne elementy konstrukcyjne do zabudowy altan, tarasów, wiat i balkonów dla amatorów majsterkowania i profesjonalnych firm budowlanych.

Zabudowa tarasu

Proste zasady

Nie utrudniamy. Gwarantujemy przyjazną obsługę: prosty formularz, jasne komunikaty, realne terminy.

Pełna kultura

Możesz być pewien, że zostawimy po sobie porządek i nie nadużywamy cierpliwości sąsiadów. Działamy szybko i skutecznie.

Zgrana ekipa

Jesteśmy młodą firmą, ale z doświadczonymi pracownikami. Powierzając nam wykonanie zabudowy masz pewność, że zrealizujemy Twój projekt na czas.

Założyciel Otwierane.pl

Niestrudzony optymalista. Wyznawca exela. Pasjonat majsterkowania. Miłośnik drewna.

Czy zabudowa tarasu żaluzjami drewnianymi to dobry pomysł?


Nam się spodobał na tyle, by takie rozwiązanie zaproponować naszym Klientom. 

Dziś uchwyty OpenUpSystem i oparte na nich zestawy wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów, którzy sami chcą osłonić taras, balkon bądź altanę.  

Dlaczego ruchome żaluzje zewnętrzne cieszą się takim powodzeniem?

Powodów jest kilka:

  • dobry design rozumiany jako połączenie prawdziwej użyteczności ze skandynawską estetyką;
  • przystępna cena;
  • materiał wysokiej jakości – polskie drewno pozyskane od lokalnych dostawców;
  • prosta konstrukcja.

Dla kogo przeznaczony jest taki produkt, jak ruchome żaluzje zewnętrzne?

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i estetykę. Nasze uchwyty i gotowe zestawy do zabudowy tarasów są wykorzystywane na wiele sposobów. Trafiają  na przydomowe działki, których właściciele szukają sposobu na zabudowę altany. Osłaniają tarasy w apartamentach, których mieszkańcy cenią sobie prywatność. Przesuwne ściany panelowe z żaluzji montowane są w salonach ogrodowych, tarasach okazałych willi, ogrodach.
Liczy się inwencja twórcza Klientów. Żeby przekonać się, co można zrobić z uchwytów OpenUpSystem połączonych z deseczkami, zapraszam na nasze media społecznościowe lub do galerii naszych realizacji. 

Jak dbać o ruchome żaluzje tarasowe?

O ruchome deseczki dokładnie tak samo, jak o taras: regularnie czyścić, impregnować i używać zgodnie ze wskazaniami. Uchwyty – używając zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowe informacje, dostępne są na naszym blogu.

Jaki rodzaj drewna najlepiej nadaje się do zabudowy?

To pytanie o gusta, a o gustach się nie dyskutuje. I sosna i świerk mają swoje plusy i minusy, o których pisaliśmy na blogu. Z mojego punktu widzenia najważniejsze jest, by drewno, które będzie pracować w uchwytach, było odpowiednio wysuszone, przycięte, zabezpieczone. Ważne jest też, by nie było nadmiernie przeciążane. Reszta to kwestia estetyki.

Chcemy poprawić jakość Twojego życia.

O nas