O nas

Lubimy sprytne rozwiązania

Nasza historia zaczęła się od potrzeby. Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby nam osłonić się od słońca, deszczu i wiatru. Nie chcieliśmy jednak zamknąć się na możliwość korzystania uroków przydomowego tarasu w pogodnie dni. W ten sposób odkryliśmy ruchome żaluzje tarasowe.

Na rynku znaleźliśmy kilka systemów umożliwiających skonstruowanie ruchomych żaluzji zewnętrznych z drewna. Jednak żadne nie spełniało w 100 proc. naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy opracować własny produkt – uchwyty OpenUpSystem.

Dziś dostarczamy niezbędne elementy konstrukcyjne do zabudowy altan, tarasów, wiat i balkonów dla amatorów majsterkowania i profesjonalnych firm budowlanych.

o-nas-edit

Proste zasady

Nie utrudniamy. Gwarantujemy przyjazną obsługę: prosty formularz, jasne komunikaty, realne terminy.

Pełna kultura

Możesz być pewien, że zostawimy po sobie porządek i nie nadużywamy cierpliwości sąsiadów. Działamy szybko i skutecznie.

Zgrana ekipa

Jesteśmy młodą firmą, ale z doświadczonymi pracownikami. Powierzając nam wykonanie zabudowy masz pewność, że zrealizujemy Twój projekt na czas.

Założyciel Otwierane.pl

Niestrudzony optymalista. Wyznawca exela. Pasjonat majsterkowania. Miłośnik drewna.

Doświadczenie w zarządzaniu naszym zespołem i sklepem zdobył jako kierownik wykonawczy w międzynarodowej korporacji, równolegle prowadząc z sukcesem kolejne własne przedsięwzięcia. To właśnie jemu zawdzięczamy sprawne funkcjonowanie zakładu i profesjonalny poziom obsługi klientów.  

To dzięki jego kontaktom nasze produkty możemy oferować w tak atrakcyjnych cenach. Dużo czasu spędza, poszukując sprawdzonych partnerów biznesowych, którzy są w stanie zagwarantować odpowiednią cenę i jakość stosowanych przez nas elementów konstrukcyjnych.

Wierzy w dobry design, który rozumie jako połączenie prawdziwej użyteczności ze skandynawską estetyką. Stąd jego pomysł, by zabudowę tarasów, altan i balkonów wykonywać z wysokiej jakości polskiego drewna, pozyskanego od lokalnych dostawców.

Chcemy poprawić jakość Twojego życia.

O nas