Usługi zabudowy tarasów, pergoli, balkonów i altan.

rama aluminium + deska malowana

RAMA ALUMINIOWA + DESKI MALOWANE

Zabudowa LAMELE ALUMINIOWE PIONOWE

RAMA ALUMINIUM + LAMELE ALUMINIUM

Zabudowa tarasu LAMELE ALUMINIOWE PIONOWE

LAMELE ALUMINIOWE PIONOWE

zabudowa rama BSH i żaluzje drewno malowane

RAMA DREWNO (BSH) + DESKI MALOWANE

LAMELE ALUMINIOWE PIONOWE pergola wolnostojąca

MONTAŻ PERGOLI

skossy mocowanie deski pod kątem usługi zabudowa z zadaszeniem tarasu

ZABUDOWA SKOSSAMI

Zapytaj o wycenę

Wypełnij formularz poniżej. Niebawem się odezwiemy.

  Usługi zabudowy tarasów, pergoli, balkonów i altan. 
  Od produkcji po montaż.

  Świadczymy usługi zabudowy tarasów, pergoli, balkonów i wiat na terenie całego kraju. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i firm. Tworzymy solidne konstrukcje z drewna i aluminium, które są odporne na działanie warunków zewnętrznych.

  Oferujemy zabudowę o przemyślanej konstrukcji i z najwyższej jakości materiałów. Mamy szeroki wybór rozmiarów deseczek i lameli, ale tworzymy również zabudowę na zamówienie i pod wymiar. Nasze rozwiązania są łatwe w samodzielnym montażu, poza tym oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie zabudowy. Może ją również wykonać nasza doświadczona ekipa.

  Możemy pochwalić się gotowymi realizacjami w całej Polsce i ogromnie nas cieszy zadowolenie naszych klientów. 

  Zabudowa tarasu i zadaszenie tarasu

  Chcesz, żeby twój taras był funkcjonalny dłużej niż w krótkim sezonie letnim? Zabudowy tarasów to doskonałe rozwiązanie. Co zyskujesz?

  Zabudowy tarasów, niezależnie od ich wielkości i położenia, możesz wykonać za pomocą kilku różnych rozwiązań. Nasze systemy umożliwią ci szybką i łatwą całościową lub częściową zabudowę materiałami najwyższej jakości. Proponujemy następujące konstrukcje:

  Wszystkie systemy, z wyjątkiem zabudowy Skossami, mają możliwość regulacji położenia deseczek i lameli w trybie żaluzji. Ruchome deseczki czy lamele świetnie się sprawdzą, jeśli zależy ci na tym, żeby móc regulować natężenie światła słonecznego i osłonić się przed wiatrem. 

  Wykonujemy również zadaszenia tarasów za pomocą Skossów oraz innych materiałów.

  Montaż pergoli

  Potrzebujesz dodatkowej powierzchni użytkowej w ogrodzie? Zabudowana pergola daje wiele możliwości wykorzystania przestrzeni. Może być nie tylko praktyczna, ale i piękna. Co zyskujesz?

  W ramach zabudowy pergoli wykonujemy montaż ścian bocznych za pomocą:

  Oprócz nieruchomych i ruchomych ścian żaluzjowych wykonujemy również zadaszenia Skossami i deskami ażurowymi. Wszystkie systemy, z wyjątkiem zabudowy Skossami, mają możliwość regulacji położenia deseczek i lameli w trybie żaluzji. System ruchomych deseczek czy lameli aluminiowych świetnie się sprawdzi, jeśli zależy ci na tym, żeby móc regulować natężenie światła słonecznego i osłonić się przed wiatrem.

  Możesz u nas również kupić gotową pergolę do zabudowy. Nasze pergole drewniane są z trwałych materiałów i estetycznie wykonane. Konstrukcja nośna zbudowana jest drewna BSH, w najwyższym standardzie wizualnym klasy SI. Każdy elementy konstrukcji dwukrotnie malujemy lazurą HK Remmers typu 3 w 1. Lazura łączy zalety impregnatu, powłoki gruntującej i lazury klasy premium. Stalowe łączniki są ponadstandardowej długości, wykonane z grubej stali bez widocznych spawów.

  Zabudowa balkonu 

  Marzysz o ładnej przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz, a mieszkasz w bloku? Zabudowa balkonu pozwoli ci stworzyć twój własny miejski azyl. Co zyskujesz?

  W ramach zabudowy balkonu wykonujemy montaż ścian bocznych za pomocą:

  Wszystkie systemy, z wyjątkiem zabudowy Skossami, mają możliwość regulacji położenia deseczek i lameli w trybie żaluzji. Ruchome deseczki czy lamele świetnie się sprawdzą, jeśli zależy ci na tym, żeby móc regulować natężenie światła słonecznego i osłonić się przed wiatrem.

  Zabudowa altany śmietnikowej

  Chcesz mieć altanę śmietnikową, która jest funkcjonalna i ładna? Zabudowa altany pomoże ci osiągnąć ten cel. Co zyskujesz?

  Polecamy zabudowę altany śmietnikowej za pomocą: 

  Oprócz nieruchomych i ruchomych ścian żaluzjowych wykonujemy również zadaszenia Skossami i deskami ażurowymi. 

  Powierz zabudowę ekipie Otwierane.pl

  Nie chcesz wykonywać zabudowy samodzielnie? Ekipa Otwierane.pl wykona ją dla ciebie. Szybko, solidnie i terminowo. 

  Mamy wieloletnie doświadczenie i poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Tobie pozostaje jedynie wybór materiałów i systemu oraz decyzja co do ostatecznej formy zabudowy tarasów, altan, pergoli i balkonów. Jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie zabudowy. 

   

  Doświadczenie

  Wysoka jakość

  Zapewniamy wysoką jakość wszystkich elementów, którymi się posługujemy.

  Przyjazna obsługa

  Dbamy o solidność konstrukcji i wykorzystywanych do nich materiałów

  Dostawa na terenie całego kraju

  Terminowość

  Pracujemy cały rok. Ustalone terminy to dla nas świętość.

  Indywidualne projekty

  Zrobimy wszystko, żeby zrealizować twoją wizję.

  Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!