Zabudowa tarasu, Toruń

Szczegóły realizacji

Data: 12 października, 2023

Kategoria: ALUMINIUM PIONOWE

Miejscowość: Toruń

Malowanie: malowanie proszkowe RAL 7016

Rama: aluminium

Ilość zestawów uchwytów:10 kpl. uchwytów w kolorze antracyt

Nowoczesność i minimalizm.

W tej realizacji naszego partnera biznesowego Premal.pl króluje prostota, nowoczesnośc i minimalistyczna elegancja.

Zabudowa tarasu usytułowana z boku domu stanowi jego przedłużenie i powiększenie przestrzeni użytkowej. Mimo, że dom ma formę dość klasyczną ze spadzistym dachem, zabudowa z lameli aluminiowych doskonale go uzupełnia, dzięki umiejętnie dobranej kolorystyce (z palety RAL). Struktura zabudowy jest lekka dzięki zastosowaniu pionowego montażu lameli, bez podziału słupami. Lekkość podkreśla też jasne, ażurowe zadaszenie. Surowej elegancji dodaje kamienna podłoga w chłodnych odcieniach szarości.

Osłonięta przestrzeń tarasu jest przestronna i pomieści spokojnie wygodny letni salon z komfortowym zestawem wypoczynkowym.

Dzięki ażurowej konstrukcji można rozpalić grilla bez obaw przed gryzącym dymem. Zapewnia też ona przewiew w upalne dni oraz ochronę w dni wietrzne – lamele po zamknięciu tworzą szczelną barierę. Chroni przed nadmiarem słońca, deszczem, śniegiem, gradem.

Wysoka jakość i trwałość.

Nasze profile aluminiowe wykonane są z materiału wysokiej jakości. Malowanie proszkowe dodatkowo zabezpiecza je i chroni przed uszkodzeniami.

Lamele nie rdzewieją, nie zmieniają geometrii (nie wypaczają się), nie odbarwiają się, nie wymagają konserwacji. Łatwo się je czyści.

Gama kolorów RAL jest bardzo bogata, dzięki czemu można dobrać zabudowę do każdego rodzaju domu czy wystroju tarasu.

Lamele aluminiowe (już pomalowane na kolor wybrany przez inwestora) i uchwyty do ruchomych żaluzji zewnętrznych pochodzą od nas.

Montaż wykonał nasz partner – Premal.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się! +48 530 336 595
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!