Zabudowa tarasu, Lublin

Szczegóły realizacji

Data: 12 października, 2023

Kategoria: ALUMINIUM PIONOWE

Miejscowość: Lublin

Malowanie: malowanie proszkowe RAL 1015

Ilość zestawów uchwytów:33 sztuki profili aluminiowych, długość 240 cm.

Harmonia kolorystyczna

Nasi klienci z Lublina postawili na stonowanie i spójność kolorystyczną przy zabudowie swojego tarasu. Lamele aluminiowe pomalowaliśmy proszkowo na kolor maksymalnie zbliżony do koloru tynku na budynku (RAL 1015). Zastosowanie brązowych uchwytów dodatkowo harmonizuje z kolorem drewnianych słupów na tarasie oraz drzwi i okien w domu.

Tak jasną i czystą przestrzeń można dowolnie urządzić. Będą tu pasowały zarówno klasyczne meble, jak i nowoczesne. Sprawdzą się kolory stonowane lub zdecydowane, a nawet jaskrawe akcenty.

Po zamknięciu lamele aluminiowe tworzą gładką ścianę. Osłania ona przed nadmiarem słońca, deszczem i wiatrem, a zimą także przed śniegiem. Jeśli potrzebujesz przewiewu w upalny dzień – wystarczy, że je uchylisz lub otworzysz.

Ten przestronny taras ma potencjał stania się letnim salonem na świeżym powietrzu. Zmieści się tu też grill, a przewiew przy otwartych żaluzjach, zapobiegnie gromadzeniu się dymu.

My już to widzimy oczyma wyobraźni: fotele, pufy, stolik, grill i piękne kwitnące rośliny w donicach! Sądząc po zadbanym, ukwieconym ogrodzie, tych ostatnich nie zabraknie:).

Inwestycja na lata

Bogaty wybór kolorów z palety RAL to nie jedyna zaleta malowania proszkowego. Zabezpiecza ono aluminium przed wpływem warunków atmosferycznych i uszkodzeniami. Jest też łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć miękką szmatką nasączoną wodą z detergentem. Nigdy nie stosuj jednak środków czyszczących na bazie rozpuszczalników – zniszczą powłokę!

Lamele aluminiowe nie wymagają ponownego malowania po latach.

Nie rdzewieją.

Nie wypaczają się.

Nie odbarwiają się.

Jednym słowem – montujesz i masz spokój:).

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się! +48 530 336 595
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!