Zabudowa tarasu, Tłuszcz

Szczegóły realizacji

Data: 12 października, 2023

Kategoria: ALUMINIUM PIONOWE

Miejscowość: Tłuszcz

Malowanie: malowanie proszkowe RAL 7016 drobna struktura

Rama: profil aluminiowy 60×40

Ilość zestawów uchwytów:4 komplety uchwytów w kolorze antracytowym

Połączenie nowoczesności i klasyki.

Czy można połączyć nowoczesną zabudowę ruchomymi lamelami aluminiowymi z klasycznymi meblami tarasowymi?

Można!

Najlepszym przykładem tego stylistycznego, eklektycznego mariażu jest realizacja u naszych klientów w Tłuszczu. Nowoczesność zabudowy, jej chłodna, minimalistyczna wyrazowość nie kłóci się z miękką, giętą, plecioną stylistyką mebli. Całość uzupełniają proste, betonowe donice z kwitnącymi roślinami.

Kolorystyka podłogi, donic i lameli aluminiowych utrzymana jest w odcieniach szarości i antracytu. Meble przełamują ją delikatnym beżem, wprowadzając wrażenie miękkości i ciepła.

Osłona przed słońcem, deszczem, wiatrem.

Inwestorzy zdecydowali się na zabudowę tej strony tarasu, po której najsilniej operuje słońce. Zyskali jednocześnie cień i przewiew w upalne dni. Ruchome lamele aluminiowe osłaniają również ich taras od wiatru, który rozpędza się na sąsiedniej otwartej łące.

Gwarancja trwałości.

Decydując się na zabudowę z malowanych proszkowo lameli aluminiowych na aluminiowej ramie, nasi klienci kierowali się również trwałością i odpornością takiego rozwiązania. Mają gwarancję, że zabudowa nie wypaczy się, nie wyblaknie, a farba nie będzie odpryskiwać. Nie muszą się też martwić o konserwację – tego nie trzeba konserwować!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się! +48 530 336 595
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!