Zabudowa tarasu, Nowe Grabie

Szczegóły realizacji

Czy zabudowa z ruchomych żaluzji zewnętrznych da się dopasować do łukowych sklepień? W tej realizacji pokazaliśmy, że nie tylko jest to możliwe, ale również świetnie wygląda.

Data: 28 listopada, 2022

Kategoria: RAMA DREWNO BSH + DESKI MALOWANE

Miejscowość: Nowe Grabie

Realizacja: Otwierane.pl

Malowanie: Remmers w kolorze antracytu

Zabudowa łukowych podcieni żaluzjami drewnianymi regulowanymi

Nasi klienci z Nowych Grabi koło Wołomina chcieli zacienić i osłonić swój narożny taras od wiatru i deszczu. Nie mieli jednak pewności, czy zabudowa z drewnianych żaluzji ogrodowych sprawdzi się w przypadku łukowych podcieni. Okazało się, że jest wprost przeciwnie! Nie dość, że ażurowe panele, dzięki odpowiednio dobranym długościom lamelek, idealnie wpasowały się w łukowe przestrzenie, to dodały domowi charakteru i elegancji. Nasi klienci zyskali tym samym stylowy, zewnętrzny salon na każdą pogodę. Dodatkową korzyścią jest możliwość całkowitego ukrycia się przed spojrzeniami sąsiadów przy zamkniętych żaluzjach.

Idealnie dobrany kolor i długość lamelek

W tej realizacji nie da się nie zauważyć, że nasz kolor antracyt marki Remmers idealnie wpasował się w kolorystykę domu. Zastosowanie dwóch długości deseczek pozwoliło idealnie zabudować wnęki, zostawiając wygodne, szerokie przejścia.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się! +48 530 336 595
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!