• Kategoria: Zabudowa tarasów
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Realizacja: Otwierane.pl

Przesuwna zabudowa tarasu Bełchatów

48 zestawów uchwytów do ruchomych deseczek z lamelkami w kolorze teak.

Jak zmienić taras przy ulicy na osiedlu domów jednorodzinnych w stylową, przestronną, intymną strefę? Najlepiej zabudować przesuwnymi panelami z ruchomych żaluzji zewnętrznych.

Przesuwne panele z drewnianych żaluzji zewnętrznych

W tej realizacji zastosowaliśmy 12 paneli przesuwnych, działających na autorskim, specjalnie opracowanym systemie. Właściciele domu zdecydowali się na duże, przesuwne panele, by ułatwić sobie wchodzenie i wychodzenie przez taras. Takie rozwiązanie pozwala decydować, jak bardzo chcą się w danej chwili zintegrować z okolicą i sąsiadami. Jednocześnie całkowicie kontrolują dostęp warunków atmosferycznych do przestrzeni tarasu. Przy zasuniętych i zamkniętych żaluzjach mają do dyspozycji dodatkowe, intymne pomieszczenie. Przy rozsuniętych i otwartych żaluzjach mogą w piękny dzień cieszyć się ogrodem, towarzystwem sąsiadów i życiem osiedla.

Drewniana zabudowa ozdobą domu

Nie da się ukryć, że ten dom w Bełchatowie niezwykle zyskał na urodzie dzięki symetrycznym „kubikom” z żaluzji drewnianych. Dodatkowo ozdabia go stylowa donica spajająca obie części zabudowy. Ze zwyczajnego, klasycznego domu stał się domem wyjątkowym.