Chcesz w prosty, szybki sposób pokryć konstrukcję regulowanymi żaluzjami drewnianymi? Zobacz, dlaczego warto wybrać nasze uchwyty do żaluzji regulowanych zewnętrznych:

  • ułatwiają montaż systemu ruchomych żaluzji do belek nośnych
  • umożliwiają beznarzędziowe mocowanie ruchomych deseczek 
  • pozwalają na łączenie kilku sekcji regulowanych żaluzji
  • łatwo się je docina na wymiar
  • wykonane są z trwałego, wytrzymałego materiału
  • długość pojedyńczej sekcji (0,6 m wysokości) przyspiesza pokrycie całej konstrukcji.

Jakie zalety mają uchwyty do regulowanych żaluzji drewnianych DIY?

Mechanizm płynnej regulacji ruchomych deseczek pozwala dostosować ich ustawienie do aktualnych potrzeb. Jeśli szeroko uchylisz deseczki, otworzysz się na świat. Ażurowa zabudowa tarasu czy altany doda uroku architekturze budynku. Sprawi, że pozostając w lekkim ukryciu, nadal będziesz się cieszyć ciepłym wiatrem, wiosennym słońcem, krajobrazem wokół.
Uchwyty do regulowanych żaluzji zewnętrznych pozwalają złożyć deseczki zupełnie na płasko. Szczelnie zamknięty panel drewnianej zabudowy tarasu skutecznie chroni przed skrajnymi temperaturami i wilgocią z zewnątrz.

Jak samodzielnie zbudować ruchome żaluzje tarasowe?

System do regulowanych żaluzji drewnianych na taras, balkon, do altany opracowaliśmy z myślą zarówno o profesjonalistach jak i amatorach majsterkowania. By przymocować prowadnice do zabudowywanej konstrukcji wystarczy wkrętarka lub śrubokręt. Osadzenie ruchomych deseczek również nie stanowi problemu. Lamelki wsuwa się w przykręcone do pergoli uchwyty.

Wyświetlanie jednego wyniku