Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Zestaw ruchome ŻALUZJE NA TARASY – SOSNA BEZSĘCZNA klasa A

  169,00 239,00 
  Zobacz więcej
 • żaluzje tarasowe drewno malowane

  Zestaw ruchome ŻALUZJE TARASOWE – DREWNO MALOWANE

  217,50 359,50 
  Zobacz więcej
 • Rączka do otwierania/zamykania żaluzji

  6,00 
  Zobacz więcej

Ruchoma zabudowa — więcej niż osłona tarasu

Nasze żaluzje możesz mocować w pionie i poziomie.

 • Żaluzje poziome na taras możesz wykorzystać do zrobienia przesuwnych ścian. Taki system zabudowy pozwoli maksymalnie dostosować powierzchnię tarasu.
 • Żaluzje pionowe wizualnie powiększają taras. Nadadzą mu nowoczesny design.

System modułów z żaluzjami możesz płynnie przestawiać, otwierać i zamykać. Deseczki żaluzji zamocowane są na uchwytach i pozwalają regulować swoją pozycję jednym ruchem.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda taras zabudowany żaluzjami? Rzuć okiem na nasze realizacje!

Jak zrobić zabudowę tarasu z drewna?

Kiedy już wybierzesz materiał, kolor i sposób mocowania żaluzji do zabudowy tarasu pora na montaż. Pamiętaj: zabudowa tarasu w bloku może się różnić od zabudowy tarasu w domku jednorodzinnym. Jeśli masz pytania co do montażu, skontaktuj się z nami.

 1. Zacznij od projektu. Wymierz dokładnie taras. Narysuj plan zabudowy tarasu, uwzględniając rozmieszczenie żaluzji tarasowych oraz potrzebne materiały na konstrukcję i ramy, do których zamocujesz żaluzje.
 2. Przygotowanie podłoża. Upewnij się, że taras jest równy i stabilny, a jego podłoże jest odpowiednie do montażu żaluzji tarasowych. Myślisz o przesuwnej zabudowie tarasu? Nasz system pozwala mocować ściany przesuwne tarasowe nawet na podłożu z lekkim spadkiem.
 3. Montaż słupków konstrukcyjnych. Zamontuj słupki, które będą stanowić podporę dla żaluzji tarasowych.
 4. Montaż ramy. Zamontuj ramę z drewna, która będzie stanowić podstawę dla żaluzji tarasowych. Ramę przymocuj do słupków.
 5. Montaż żaluzji tarasowych. Zobacz instrukcję, jak zmontować żaluzje.
 6. Malowanie lub impregnacja. Pamiętaj, drewniane żaluzje zabezpiecz impregnatem.
Otwierane kategorie produktów

Potrzebujesz pomocy w montażu? Wezwij naszą ekipę!

Chcesz maksymalnie wykorzystać powierzchnię przy domu? Rozważ zabudowę tarasu żaluzjami. To skuteczna osłona przed słońcem, wiatrem i wzrokiem sąsiada.

Jeżeli nadal nie wiesz, w jaki sposób i czym zabudować taras, trafiłeś we właściwe miejsce. Żaluzje osłaniające taras to nowość. Skutecznie zabezpieczają przed słońcem, wiatrem, wzrokiem sąsiadów. Są atrakcyjną alternatywą dla zabudowy tarasu z poliwęglanu, szkła czy plandeki. Ich prosta konstrukcja umożliwi Ci samodzielne wypełnienie konstrukcji nośnej. Zabudowa tarasu systemem żaluzji jest estetyczna i tania. Przeczytaj, co warto wiedzieć o zabudowie tarasu żaluzjami.

Czy warto zabudować taras?

Zabudowując taras, zwiększasz jego funkcjonalność. Zadaszenie tarasu uniezależni Twoje plany od pogody. Nawet w upalne lub deszczowe dni możesz w pełni korzystać z „ogrodowego salonu”. Stawiając ściany boczne, zyskujesz intymny zakątek na czas relaksu. Możesz się opalać, spotykać z przyjaciółmi, jeść posiłek bez obawy, że będziesz atrakcją sąsiadów.

Osłona tarasu minimalizuje dyskomfort w wietrzne dni. Zabudowane ściany zmieniają go np. w dyskretne miejsce na suszenie bielizny, zaplecze grillowe czy domowy plac zabaw dla dzieci.

Ruchome żaluzje zewnętrzne do zabudowy tarasu

Jeśli planujesz zabudowę tarasu, przed Tobą wybór wyglądu i zastosowań konstrukcji. Zastanów się także nad kolorem i rodzajem materiału. Nowoczesna osłona tarasu nie musi być przytłaczająca. Stawiając ściany z ruchomych żaluzji zewnętrznych, samodzielnie decydujesz, kiedy i w jakim stopniu chcesz osłonić taras.

W naszym sklepie znajdziesz trzy rodzaje żaluzji tarasowych:

 • drewniane żaluzje tarasowe
 • aluminiowe żaluzje tarasowe
 • żaluzje tarasowe z kompozytuZastanawiasz się, jaki materiał wybrać do zabudowy tarasu? Skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje zabudowa tarasu żaluzjami?

Koszt zabudowy zależy od wybranego materiału, powierzchni zabudowy i ewentualnego zadaszenia tarasu. Jeśli chcesz znać dokładne koszty zabudowy Twojego tarasu — zadzwoń lub napisz. Uwzględnimy różne warianty i wszystko dla Ciebie policzymy!

Czy potrzebuję pozwolenia na zabudowę tarasu?

Krótka odpowiedź? Nie potrzebujesz. Chyba że planujesz zabudowę powierzchni przekraczającej 35m2. Bez względu na wielkość zabudowy, musisz ją zgłosić do administracji architektoniczno-budowlanej. Czyli na przykład do wspólnoty, do której przynależy działka.

Do zgłoszenia dołączasz oświadczenie o dysponowaniu nieruchomością na cele budowlane oraz wstępny plan projektu zabudowy tarasu.

Zabudowa tarasu na pokój — czy warto?

Jeśli chcesz wykonać całkowitą zabudowę z zadaszeniem — otrzymasz dodatkowe pomieszczenie, które możesz zaplanować na różne sposoby. Jeśli wykonasz zabudowę stałą — otrzymasz ogród zimowy. Jeśli chcesz skorzystać z tarasu przez cały rok, do rozwiązania pozostanie problem ogrzewania.

Trudno jednak będzie Ci zachować obie funkcje takiego tarasu — całorocznego pomieszczenia oraz otwartej części wypoczynkowej w ogrodzie. Czy warto? Na pewno warto móc korzystać ze swojego tarasu jak najdłużej.